O NAS

AMET jest firmą obecną na krajowym rynku od 1987 roku. Jako dystrybutor współpracujący ze światowymi liderami branżowymi proponujemy Państwu nowoczesne rozwiązania w zakresie wielu dziedzin technicznych. Celem naszej działalności jest kompleksowe zaopatrzenie przemysłu w elementy i układy pneumatyki, techniki próżniowej, hydrauliki siłowej, serwisu urządzeń oraz projektowanie i wykonywanie instalacji. Przez ponad 30 lat zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm i dobrą jakość oferowanych produktów. Proponujemy najnowsze rozwiązania techniczne, które wpływają na obniżenie kosztów produkcji oraz zwiększenie jej wydajności.

Jesteśmy przedstawicielami renomowanych producentów pneumatyki, zarówno krajowych i światowych, takich jak LUDECKE, CEJN, ITV, ARTEC, JORC, STAMPOTECNICA METAL WORK, AVENTICS, EATON oraz autoryzowanym dystrybutorem sprężarek AIRPOL, a także narzędzi przemysłowych INGERSOLL-RAND. W zakresie hydrauliki siłowej współpracujemy z takimi producentami jak BOSH REXROTH, PARKER, PONAR WADOWICE, WPH, CONTARINI, CONFORTI, HYDROVEN, HYDAC, FLUICONNECTO. Projektujemy i wykonujemy sprężarkownie, instalacje sprężonego powietrza oraz zasilacze hydrauliczne.

Wykonujemy również audyty istniejących instalacji pneumatycznych i hydraulicznych.

Stawiamy na fachowość i profesjonalizm naszych pracowników oraz usług, co potwierdza certyfikat ISO 9001, m.in. na projektowanie, doradztwo i wykonawstwo oraz serwis urządzeń i instalacji pneumatycznych i hydraulicznych. Ponadto zostaliśmy nagrodzeni Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym za innowacyjność, nowoczesność oraz solidność naszej pracy.