Nowe produkty STAMPOTECNICA

W ofercie firmy AMET dostępna jest szeroka gama produktów firmy STAMPOTECNICA.

Firma STAMPOTECNICA posiada duże doświadczenie w dziedzinie przygotowania powietrza. Już w 1969 roku zaczęła swoją dzizłalność. Cały ten czas jej przedstawiciele myśleli nie tylko o sprzedaży produktów, ale pragnęli także dać im wartość dodaną poprzez poszukiwanie najlepszych sposobów na zaspokojenie konkretnych potrzeb każdego klienta. Firmie STAMPOTECNICA zależy przede wszystkim na klientach, bo to oni przyczyniają się do osiągnięcia wznaczonych celów oraz to oni wskazują firmie sciężkę produkcji.

Linia siłowników 200 o została opracowana do instalacji w szczególnie małych urządzeniach. Gwint na całej długości powierzchni umozliwia montaż przez ścianę, w celu ograniczenia w jak największym stopniu wymiarów siłownika.

Silowniki linii 200 dostępne są w dwóch wersjach z gwintowanym tłoczyskiem oraz bez gwintowanego tłoczyska. Siłowniki w obu wersjach dostarczane są w komplecie z nakrętkami.

pobierz katalog

 

Siłowniki linii 220 zostały stworzone zgodnie ze standardami ISO 6432. Dobór surowców i przyjętych rozwiązań technicznych stanowią gwarancję i niezawodność na długi okres czasu.

Dzięki szerokiej gamie modeli nasze siłowniki są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

pobierz katalog

Siłowniki ISO 6432 INOX zaleca się szczególnie do zastosowań w środowiskach pracy, gdzie istnieje kontakt z drażniacymi lub żrącymi środkami, które wymagają użycia materiału o dużej wytrzymałości.

Linia cylindrów 221 jest wykonana zgodnie z ISO 6432.

pobierz katalog

Okrągły siłownik linii 222 charakteryzuje się zwartą konstrukcją i niewielkimi rozmarami. W naszej ofercie posiadamy cylindry o średnicy 32, 40 i 63 mm.

pobierz katalog

Oferujemy siłowniki o krótkim skoku, w 3 różnych rozmiarach otworów: 16, 20 i 25 mm. W swojej ofercie posiadamy zarówno siłowniki jednostronnego działania, jak i siłowniki dwustronnego działania.

pobierz katalog

 

Linia siłowników 230 wyróżnia się budową odpowiednią do trzymania czujników magnetycznych. Prosty wzór i bardzo kompaktowe wymiary sprawiają, że siłowniki linii 230 nadają się do zastosowania nawet w bardzo małych urządzeniach.

W swojej ofercie posiadamy zarówno siłowniki jednostronnego działania, jak i siłowniki dwustronnego działania.

pobierz katalog

 

Siłowniki linii 240 wyróżniają się budową z technopolimeru termoplastycznego o wysokiej odporności oraz profilem siłownika z anodowanego aluminium.

Dokładny wybór materiałów wraz z najwyższą dbałością o szczegóły, takie jak mosiężna tuleja do połączeniach gwintowanych, gwarantują wytrzymałość i niezawodność.

pobierz katalog

 

Siłowników linii 250, zostały wykonane ze starannie dobranych materiałów, dzięki czemu bardzo łatwo można je wyczyścić, a więc nadają się do zastosowań nawet w bardzo brudnych i zapylonych pomieszczeniach.

Siłowniki pneumatyczne linii 250 wyróżniają się budową z wysokoodpornego technopolimeru termoplastycznego oraz kwadratowym profilem siłownika z anodyzowanego aluminium.

 

pobierz katalog

0
Feed

Zostaw komentarz