KOMPRESORY TŁOKOWE I ŚRUBOWE

 

Firma AMET jest przedstawicielem sprężarek Boge oraz Airpol. Oferujemy sprężarki śrubowe olejowe i bezolejowe, w zakresie mocy od 2,2kW do 355kW, układy doprężaczy tłokowych i śrubowych do 40 bar, sprężarki tłokowe olejowe i bezolejowe 0,55 kW do 22kW.

Do wszystkich kompresorów dobieramy urządzenia uzdatniania sprężonego powietrza: filtry, osuszacze, oddzielacze woda/olej czy automatyczne zrzuty kondensatu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompletne rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu: warsztatów mechanicznych i stacji obsługi pojazdów, przemysłu drzewnego i meblarskiego, stomatologicznego, medycznego, motoryzacyjnego, chemicznego itp.

Fachowe doradztwo i doświadczona kadra firmy AMET zapewni kompleksową obsługę od projektu do realizacji sprężarkowni "pod klucz", dopasowując produkty do indywidualnych potrzeb klientów. Firma AMET pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru zakupu sprężarki dostosowanego do indywidualnych potrzeb w zależności: od zapotrzebowania na powietrze i ciśnienie, oczekiwanej jakości klasy sprężonego powietrza, długości pracy, wydajności pracy, głośności, trwałości, kosztów serwisu, łatwości obsługi itp.

KOMPRESORY TŁOKOWE KOMRESORY ŚRUBOWE